O nas

O nas

100MATOLOG Patryk Fabiszewski

Z ogromną przyjemnością zapraszamy Państwa do gabinetu stomatologicznego 100MATOLOG Patryk Fabiszewski.
Oferujemy profesjonalne, kompleksowe i indywidualna podejście do leczenia stomatologicznego, oparte na naszym doświadczeniu, zaangażowaniu i pasji. Ciągle szkolimy się, by móc zapewnić Państwu dostęp do nowoczesnych technologii stomatologicznych i komfortowych warunków leczenia.
Pomagamy pacjentom w każdym wieku: rozpoczynając od dzieci, poprzez młodzież, a kończąc na dorosłych. Troskliwy i zaangażowany zespól zadba o to, by pacjenci czuli się u nas swobodnie, a na ich twarzach zagościł uśmiech.

 

 

100MATOLOG Patryk Fabiszewski mieści się na ul. Choroszczańskiej 24, na I piętrze. Przed budynkiem znajduje się duży parking, który umożliwia swobodne zaparkowanie auta. Serdecznie zapraszamy!

Poznaj naszych specjalistów

Patryk Fabiszewski

Patryk Fabiszewski

Lek. Dent.

lek. dent. Patryk Fabiszewski – absolwent Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Lekarz – dentysta od 2014 r. Swoje doświadczenie Doktor zbierał poprzez pracę w wielu gabinetach na terenie Podlasia , Mazowsza oraz Warmii i Mazur. Uczestnik wielu szkoleń, stale podnoszący swoje kwalifikacje.

Angelika Suplicka

Angelika Suplicka

Lek. Dent.

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Posiada tytuł lekarza dentysty od 2013 roku. Od początku z powodzeniem zajmuje się stomatologią zachowawczą, endodoncją i protetyką. Szybko zyskuje zaufanie u pacjentów o wysokim poziomie lęku. Pacjenci cenią ją za wysoki poziom empatii. Łatwo nawiązuje kontakt z najmłodszymi pacjentami i  uwielbia z nimi pracę.

Gabinet

ul. Choroszczańska 24 (I piętro)
15-732, Białystok

Godziny otwarcia

Śr – Czw: 10:00 – 17:00
Piątek: 9:00 – 17:00
Sobota: 10:00-14:00